Home » Новини Львова » У Львові обрали переможця конкурсу з брендування громадського транспорту.

У Львові обрали переможця конкурсу з брендування громадського транспорту.

Базовим кольором для розфарбування міського транспорту має бути жовтий.

Львів визначився із переможцем конкурсу брендування громадського транспорту. Виграв проект Костянтин Череповський. Варіант ще мають допрацювати, проте вже відомо, що концепція передбачає зменшити площу жовтого кольору, – про це повідомляє портал “Львівська мануфактура новин”.

Натомість, низ та верх транспорту зробити білими. Також Костянтин Череповський пропонує розмістити емблему туристичного логотипу Львова або гербу міста. А також – додати елементи різного кольору залежно від виду транспорту: червоний – для трамвая, синій – для тролейбуса, зелений – для автобуса.

Згідно з умовами конкурсу, базовим кольором для розфарбування міського транспорту має бути жовтий (RAL 1016), але дизайнер із цим не погоджується.

Автор заявив, що жовтий колір транспорту – не дуже вдалий вибір. Він асоціюється із захисними жилетами, машинами екстрених служб, але аж ніяк із дружністю до міського середовища. Тому, сподівається, що такий колір можна буде замінити на більш привабливий.

«Пропоную зменшити площу жовтого кольору, натомість низ та верх транспорту зробити білими”, – сказав Костянтин Череповський.

Фото: Львівська міська рада

Цей допис уже прочитано 8 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: