Home » Кримінал » У Львові “накрили” мережу порностудій.

У Львові “накрили” мережу порностудій.

Між організаторами мережі були чітко розподілені функції.  

Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та Слідчого управління Головного управління Нацполіції у Львівській області за процесуального керівництва Обласної прокуратури 9 жовтня припинили діяльність мережі порностудій, яка працювала у Львові, – про це повідомляє Відділ комунікації Головного управління Нацполіції Львівської області.

Правоохоронці встановили особи зловмисників, причетних до організації злочинного бізнесу. Ними виявилися четверо місцевих мешканців віком від 22 до 24 років. Під час санкціонованих обшуків, які проводилися одночасно за шістьма адресами, було вилучено комп’ютерну техніку, веб-камери, мобільні телефони, еротичні гардероби, готівкові кошти, банківські картки тощо. В двох «офісах» правоохоронці виявили шістьох дівчат, студенток місцевих “вишів”, які у якості веб-моделей безпосередньо займалися розповсюдженням продукції порнографічного характеру.

Між організаторами мережі були чітко розподілені функції. Один із них займався організаційними, господарськими та фінансовими питаннями, адмініструванням діяльності студій. Другий – добирав персонал, консультував дівчат, вів бухгалтерський облік. Ще двоє слідкували за справністю обладнання, підшукували кадри в соціальних мережах, навчали розміщувати відеоматеріали на спеціальних сайтах в Інтернеті.

На разі, триває досудове розслідування.

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: