У Львові можуть запровадити масковий режим

Медики фіксують певне збільшення кількості захворілих на коронавірус, проте рівень госпіталізації залишається приблизно на однаковому рівні. Ситуацію щоденно моніторять і за потреби – прийматимуть оперативні рішення. Мерія вкотре закликає вакцинуватись, адже щеплення мінімізує ризик смертельних ускладнень.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Станом на сьогодні в наших міських медичних закладах госпіталізовано 135 хворих з ковідом, з них 15 дітей. Можемо стверджувати, що в останні тижні збільшується кількість позитивних тестів. Якщо говорити про госпіталізацію, то вона зберігається приблизно на одному рівні з невеликим ростом.

Вірус переважно вражає тих, хто має супутні захворювання. Серед госпіталізованих немає тих, хто зробив бустерну дозу. Тому наголошуємо, що дуже важливо зараз максимально вакцинуватися. Окрім того, якщо є якісь найменші ознаки захворювання – потрібно здавати тест і самоізолюватись, щоб не наражати інших на небезпеку.

Ми моніторимо ситуацію, якщо буде потреба в додаткових заходах – ми про це інформуватимемо», – прокоментував Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: