У Львові лікар-хірург отримав хабар у 5 тис. доларів

У п’ятницю, 9 лютого, правоохоронці обласного військового госпіталю затримали хірурга, якому надавали хабар у розмірі 5 тис. доларів за оформлення військовозобов’язаного чоловіка як обмежено придатного до війська. Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону у своєму офіційному акаунті у Facebook.

За даними слідства, лікар обіцяв вплинути на військово-лікарську комісію та оформити всю необхідну медичну документацію для визнання чоловіка обмежено придатним до служби у Збройних Силах. Затримання відбулося на гарячому в коридорі лікарні під час передачі хабаря.

Відомо, що підозрюваному вже повідомлено про підозру за вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою. Зараз суд розглядає питання про запобіжний захід, а також можливе відсторонення лікаря від посади. У разі визнання винуватим йому загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років. А також трирічне обмеження права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю, а також конфіскація майна.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: