У Львові бійці АТО отримали квартири

У будинку на вул. Під Голоском квартири отримали 42 бійці АТО. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про надання квартир та оформлення ордерів сім’ям бійців АТО у будинку на вул. Під Голоском, 22. Квартири отримали бійці АТО, які мали статус сироти або позбавлені батьківської опіки, бійці, які мають інвалідність І-ІІ групи, та родини загиблих бійців АТО. Загалом квартири отримали 42 людини, яких визначила громадська комісія при Центрі надання допомоги учасникам бойових дій у Львові. Серед них – 5 бійців-сиріт. Загалом у будинку – 53 квартири, тому чекають наступних пропозицій від комісії.

“Рішення надзвичайно важливе. Як ви знаєте, ми збудували будинок, провели жеребкування – визначили квартири, де хто буде мешкати, враховуючи, що квартири мають однакову площу, але є різна поверховість. Тому зараз ми в процесі оформлення документів, щоб надати ці квартири”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Ірини Маруняк, будинок “Під Голоском” зданий в експлуатацію, йому присвоєна адреса – номер 22. Після прийняття рішення виписуються ордери, і після їх вручення сім’ї можуть проводити ремонтні роботи і вселятися у квартири. Там є котли, лише квартири потребують ремонту – побілки, оздоблення тощо.

Щодо будівництва наступного будинку для учасників АТО, то, зі слів Ірини Маруняк, це питання поки розглядається, вивчається, тож рішення ще не прийнято.

Цей допис уже прочитано 925 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: