У Львові безкоштовно навчатимуть плавати учнів 2-4 класів

Відтепер усі учні 2-4 класів Львова матимуть можливість безкоштовно навчатись плаванню. Рішення про це було прийнято на сесії Львівської міської ради та отримало широку підтримку, пише ЛМР.

«Не в кожній школі Львова є басейн. В тих школах, де вони є, діти мають нагоду навчитись поводитись на воді і плавати. Але, на жаль, діти інших шкіл такої можливості не мають. Враховуючи те, що в нас є осінні, зимові, весняні і довгі літні канікули ми ініціювали ідею, щоб в цей період шкільними басейнами користувались діти з тих навчальних закладів, які не мають басейнів. Ми хочемо, щоб всі наші учні вміли плавати, і це рішення – прекрасна нагода реалізувати наш намір», – розповідає Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львова.

Програма, що буде діяти протягом 2024 року, визначила кілька основних завдань:

  1. Розвиток безпекових навичок на воді.
  2. Вивчення базових правил безпеки на воді та створення умов для розвитку впевненості та самостійності дітей під час плавання.
  3. Навчання базових плавальних навичок та забезпечення ефективного вивчення основних технік плавання.
  4. Оволодіння життєво необхідною навичкою плавання.
  5. Розвиток фізичних якостей та координації рухів.

Керівник управління спорту Львова, Антон Нікулін, відзначив, що це чудова ініціатива, яка сприятиме залученню якнайбільше дітей до здорового способу життя. Він висловив надію, що учасники програми плавання в майбутньому будуть активно брати участь у шкільних спортивних лігах з плавання.

Ця нова ініціатива відкриває шлях для розвитку не лише фізичних, а й соціальних навичок серед молодого покоління Львова, роблячи плавання доступним для всіх школярів міста.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: