Home » Новини Львова » У Львові аткивісти планують блокувати творчий вечір Дмитра Гордона

У Львові аткивісти планують блокувати творчий вечір Дмитра Гордона

У Львові представники націоналістичних організацій пообіцяли заблокувати творчий вечір відомого телеведучого, головного редактора газети «Бульвар Гордона» Дмитра Гордона, запланований на 6 березня о 19:00 у Львівській обласній філармонії.

«До Львова планує приїхати Дмитро Гордон, щоб провести творчий вечір. Ми не бажаємо його тут бачити, тому, що він виступив проти присвоєнням київським вулицям імен Романа Шухевича і Степана Бандери. Він виступав проти декомунізації і дотримується проросійської позиції», – заявив під час прес-конференції 26 лютого голова Львівського осередку Всеукраїнської громадської організацї «Сокіл» Богдан Федун.

За словами Богдана Федуна, активісти підготували звернення до керівництва Львівської обласної філармонії з проханням скасувати творчий вечір, найближчим часом його оприлюднять.

Водночас, як пояснила ZAXID.NET заступниця генерального директора з організаційно-правового забезпечення Львівської філармонії Іоланта Пришляк, наразі активісти не зверталися до них.

«Якщо таке звернення буде, то ми будемо з’ясовувати, чому саме активісти хочуть скасування і чи є для цього підстави», – сказала Іоланта Пришляк.

Цей допис уже прочитано 326 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: