У Львові 5-та лікарня отримала медобладнання з Європи

17 січня волонтери передали у 5-ту клінічну лікарню Львова медичне обладнання та меблі, які надійшли з Німеччини.

Як повідомив керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук, це 24 функціональні ліжка та 24 стільці, 18 медичних тумб, 13 матраців, 8 інфузійних стійок, пише Вголос.

«Загальна вартість цих речей – понад 3 мільйони гривень, адже лише одне ліжко коштує близько 3-х тисяч євро. Утім, традиційно наші європейські партнери у межах Гуманітарної програми Міжнародного допомогового комітету меблі і обладнання надають безкоштовно. Ми ж, зі свого боку, організовуємо та оплачуємо доставку і розмитнення гуманітарного вантажу», – розповів Веремчук.

Він також додав, що упродовж 2017 року львівські медзаклади через Гуманітарну програму Міжнародного допомогового комітету отримали понад тисячу одиниць медичних меблів та різноманітного обладнання, серед яких – дитячі інкубатори, апарат для ультразвукової діагностики (УЗД).

«При нинішньому фінансуванні медицини, при тих коштах, які передбачені у бюджеті розвитку Львова у 2018-му на придбання медобладнання (27 млн грн), важко забезпечити пацієнтів комфортними умовами у лікарнях. Тож цьогоріч волонтери і надалі активно підтримуватимуть наші лікарні через співпрацю з європейськими благодійниками», – наголосив керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

Цей допис уже прочитано 827 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: