У Львові зупинили правоохоронців, які відмовились проходити тест на стан сп’яніння

Про це повідомив Ігор Зінкевич у Facebook.


“В Рясне 1 – зупинила поліція автомобіль SUBARU FORESTER ВС7603ЕІ за підозрою що у водія стан спяніння, вже пізніше з інформації свідків впізнали що за кермом був правоохоронець колишній, наразі всі побдробиці встановлються.
P.S. Розізнали інформацію – водій це колишній прокурор ніби власник авто який був за кермом в стані спяніння, а пасажир наразі ніби поновлюється на посаду в поліцію – чоловік в білій сорочці, але також отримали інформацію, з слів осіб в авто яке зупинили, що справляли поновлення його через суд в поліції – це заявляв третій пасажир, який мав би бути водієм, але лишився пасажиром, також деречі в стані спяніння і він з його слів має відношення також до правоохоронних органів.
Після оформлення – відмова проходженя тесту на стан спянін, авто його забрав знайомий тверезий водій який приїхав на місце події.
P.S. Люди які було свідками події скинули фото водія в в костюмі , який з їх слів і був особа яка через суд поновилася на посаду в правоохороних органах і фото колишнього прокурора в сорочці”

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 204 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: