Home » Новини Львова » У Львові знищили мозаїку магазину “Океан”, яку обіцяли зберегти

У Львові знищили мозаїку магазину “Океан”, яку обіцяли зберегти

У Львові, на вул. Володимира Великого, 26а забудовник знищив мозаїку на фасаді магазину “Океан”, який обіцяли зберегти.

Про це сказано у повідомленні активістів львівської громадської організації «Зручне місто» на Facebook.

«Ми, звісно, хотіли би вірити, що її акуратно демонтували і потім встановлять, але на те не схоже, особливо якщо глянути на її залишки на вибитій стіні. Додаємо фото як було і як стало, а також як ця мозаїка мала виглядати після завершення будівництва», – сказано у повідомленні.

Начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова написала на своїй сторінці у Facebook: «Ну чому? Невже так важко бути людьми і дотримуватись домовленостей? Який жах!».

Нагадаємо, що перший львівський рибний супермаркет «Океан», який був збудований у 1982 році, реконструюють. Відповідний дозвіл на проведення робіт власники приміщення, львів’яни Алла та Ігор Василів, погодили на виконкомі ЛМР.

Власники приміщення мали намір змінити фасад, але мозаїку вони обіцяли зберегти.

Додамо, що автором «океанічної мозаїки» є живописець Володимир Патик. Його робота поєднувала у собі різні техніки та матеріали такі, як скло та кераміку.

У Львові знищили мозаїку магазину "Океан", яку обіцяли зберегти У Львові знищили мозаїку магазину "Океан", яку обіцяли зберегти У Львові знищили мозаїку магазину "Океан", яку обіцяли зберегти

Цей допис уже прочитано 477 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: