Home » Новини Львова » У Львові знесуть незаконну багатоповерхівку

У Львові знесуть незаконну багатоповерхівку

Вперше у Львові суд ухвалив рішення щодо знесення самочинної новобудови. 

Восьмий апеляційний адміністративний суд (Львівський апеляційний адміністративний суд) 19 грудня прийняв рішення про знесення самочинної забудови, а саме багатоквартирного житлового будинку із офісами на першому поверсі за адресою вул. Личаківській, 259 у м. Львові. Таку інформаці повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

“ТзОВ “Лідер Моноліт” розпочав будівельні роботи без отримання вихідних даних — містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, без належним чином розробленого та затвердженого проекту на будівництво, а також було внесено недостовірні дані в декларацію про початок виконання будівельних робіт в результаті чого реєстрацію вказаної декларації на початок виконання будівельних робіт було скасовано (наразі у ТзОВ “Лідер Моноліт” відсутній документ на право виконання будівельних робіт)”.- повідомив Володимир Цабак, начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові.

У Львові знесуть незаконну багатоповерхівку

Інспекція ДАБК подала до Личаківського районного суду позовну заяву щодо знесення самочинного об’єкта ще у 2016 році. А у 2017 році позов повністю задовільнили. Таким чином незаконну новобудову мали знести за кошти забудовника – товариства з обмеженою відповідальністю “Лідер Моноліт”. Та ТзОВ подало апеляційну скаргу на зазначену вище постанову суду до першої інстанції. Та це не вплинуло на хід подй та Інспекція ДАБК виграла рішення.

Інспекція почне виконувати рішення суду після отримання виконавчого документу.

Фото: Варіанти

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 986 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: