Home » Новини Львова » У Львові жінка-військовослужбовця скаржиться на хамовитих водіїв

У Львові жінка-військовослужбовця скаржиться на хамовитих водіїв

Львівський маршрутчик принизив жінку-військовослужбовця, яка показала йому посвідчення учасника бойових дій. Про це сама постраждала ‎Аліна Калінчук написала на сторінці «Гаряча лінія міста Львова» у Facebook. Пише znaj.ua.

«Прошу вжити заходи до водія маршруту 184а. Цей пан водій хамить військовослужбовцям – учасникам бойових дій, які пред’являють посвідчення при вході згідно правил. Особисто мені не раз говорив на підвищених тонах, щоб я посвідчення УБД показувала своєму командирові. Також цей водій не зупиняється на зупинках громадського транспорту коли бачить людей у формі. Дуже хочеться сподіватися, що з водієм проведуть принаймні бесіду», – написала вона.

У Львові жінка-військовослужбовця скаржиться на хамовитих водіїв
У Львові жінка-військовослужбовця скаржиться на хамовитих водіїв
Фото: Facebook

У відповідь їй повідомили, що «обласні міжміські 3-4 значні маршрути не перебувають в підпорядкуванні Львівської міської ради. Тому радимо Вам скерувати звернення на гарячу лінію області – 112».

У коментарях до посту користувачі висловлюють своє обурення такими діями водія.

«А наші козаки, учасники бойових дій, не можуть цю наволоч навчити ввічливості, що жінка, яка є також УБД, на «гарячу лінію» пише (тим більше що це не разовий випадок)??? P.S. Як мінімум дивно, так як не уявляю, що б було, якщо бидло-водій нахамив би моєму чоловікові або мені», – написала одна з коментаторок.

«Провести гарну воєнну підготовку словесну, ну і, звісно, духовну, так мовити ,а там як вийде, най запам’ятає закон людяності…», «Бо на таких умовах, які пропонують перевізники, тільки сільська бикота й іде працювати. А таке бидло гірше навіть за ватника. Львів давно заполонила рагульня і тепер воно всюди мукає», – додають інші львів’яни.

Цей допис уже прочитано 109 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: