У Львові завершення навчального року перенесли на 1 липня

Україна вже тривалий час знаходиться на карантині через пандемію коронавірусу. У зв’язку з цим у всіх навчальних закладах країни, учнів перевели на дистанційне навчання. 

Так, стало відомо, що навчання для українських школярів продовжили до кінця травня. Кінець навчального року Міносвіти перенесли на 1 липня. Про це на онлайн-брифінгу повідомила в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Засловами Любомири Мандзій оцінка за семестр повинна бути виставлена за результатами поточного оцінювання до 12 березня і тематичного оцінювання, проведеного в ході дистанційного навчання.

Також на сайті міністерства освіти з’явилася інформація про те, що навчальні заклади повинні самостійно визначати особливості організації освітнього процесу та завершення навчального року. Але у міністерстві зазначили, що оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

Через карантин до цих пір невідомо, коли ж буде проведено ЗНО. 

” Воно точно буде проведено в 2020 році. Але коли – поки сказати не можемо. Може бути в червні, може бути в серпні. В залежності від епідеміологічної ситуації”, – повідомила Мандзій.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 429 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: