Home » Новини Львова » У Львові затоплює двори після ремонту дороги на вулиці Біберовича

У Львові затоплює двори після ремонту дороги на вулиці Біберовича

Після ремонту дороги у 2016 році на вул. Біберовича у Шевченківському району рівень дорожнього полотна виявився вищим, аніж рівень кількох дворів, які давно потребують оновлення.
У результаті вода під час дощу стікає до самих будинків, затоплює підвали. Також на вулиці досі нема хідників. Про це під час сесії ЛМР повідомила депутат ЛМР Ірина Оршак. Вона наголосила, що проект ремонту території на Біберовича, 13, 13а, 15 є практично готовий. Загальна вартість робіт – 2,5 млн грн. Утім проведення експертизи і самих робіт постійно відкладається. Повідомляє Дивись.інфо

«Після кожного сильнішого дощу мешканці будинків за цими адресами відчувають великі незручності. Біля входів у під’їзди утворюються цілі «озера». Через затоплення підвалів у будинках сиро, на стінах з’являється грибок. Будинки руйнуються. Наголошу, що в одному із будинків живе сім’я з дитиною, що має інвалідність. Зруйновані двори, залиті водою входи до під’їзду не дають змоги дитині нормально вийти з дому», – описала ситуацію Ірина Оршак. Відтак вона закликала, ще цього року передбачити кошти на ремонт прибудинкових територій на вул. Біберовича.

У Львові затоплює двори після ремонту дороги на вулиці Біберовича

Цей допис уже прочитано 354 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: