Home » Новини Львова » У Львові забудовник ошукав власників 88 квартир

У Львові забудовник ошукав власників 88 квартир

Прокуратура повідомила про підозру шахраю, який обдурив власників 88-ми квартир недобудованого багатоповерхового будинку. Вже здобуто докази за 14-ма епізодами, де сума збитків майже 8 млн грн. Про це повідомляє прокурорка Львівської області Ірина Діденко.

У Львові забудовник ошукав власників 88 квартир

Як повідомляє tvoemisto.tv, власницею земельної ділянки є львів’янка Ганна Федорів. У 2015 році вона отримала містобудівні умови та обмеження на зведення 4-поверхового будинку на вул. На Нивах, що у Шевченківському районі Львова. У цей же час львів’яни Олег Кізима, Дмитро Кізима та Олександр Здоровецький заснували ЖБК «Форест-Хілл» і почали продавати будинки у кооперативі, який ще навіть не почали будувати.

Замість чотирьох поверхів на ділянці звели 12 та продали квартири у поверхах, на які не було дозволу, при цьому ошукавши 88 вкладників.

Забудовниця двічі отримувала приписи від інспекції ДАБК – про зупинення виконання підготовчих та будівельних робіт. Після третього припису ДАБК подала на Ганну Федорів до суду.

Інспекція встановила, що будівництво на вул. На Нивах вели не лише всупереч приписам Інспекції, без реєстрації документа на початок виконання будівельних робіт, але й з порушенням містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

Згодом, суд зобов’язав знести вісім надбудованих поверхів. Минулого року, 23 жовтня це рішення підтвердив й Апеляційний суд Львова. Приступити до знесення восьми поверхів виконавча служба не могла, оскільки забудовник міг подати касаційну скаргу. Пише Діло

Цей допис уже прочитано 4546 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: