Home » Новини Львова » У Львові за 10 мільйонів гривень відреставрують костел Єзуїтів

У Львові за 10 мільйонів гривень відреставрують костел Єзуїтів

На реставрацію передбачили майже десять мільйонів гривень.

Управління охорони історичного середовища Львівської міськради оголосило тендер на реставраційно-ремонтні роботи костелу Єзуїтів на вул. Театральній, 11. Про це йдеться на сайті публічних закупівель Прозорро, пише Твоє місто.

У Львові за 10 мільйонів гривень відреставрують костел Єзуїтів

Попередня вартість робіт, за оцінками ЛМР, становить 9,5 млн грн. Торги відбудуться 13 березня. Реставраційні роботи мають завершити до кінця 2022 року.

Під час робіт планують оновити фасади, стовпи, пілястри, колони, арки, старовинні стіни та скульптури, відреставрувати металеві віконниці і дверні полотна, вирізьбити портали виходу на балкон тощо.

Нагадаємо, що на реставрацію фасаду костелу Єзуїтів з міського бюджету у 2018 році виділили 1 млн грн. Тоді роботи виконувало ПП «Оберіг Груп».

У Гарнізонному храмі також уже кілька років триває реставрація фресок Франциска Екштайна, а сам храм є  пам’яткою архітектури національного значення. 

Додамо, що 7 березня у підземеллях святині презентували макет Гарнізонного храму авторства Ігоря та Любові Качор – із нагоди 390-ліття храму. Однією із особливостей конструкцій моделі є наявність розібраної у XIX ст. вежі, що дозволяє побачити храм у тому вигляді, як його задумували архітектори.

Цей допис уже прочитано 185 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: