У Львові з 12 травня можуть дозволити роботу літніх майданчиків

Львів виходить з карантину: з 12 травня ресторанам планують дозволити відкриття літніх терас, повідомив Андрій Садовий після наради з підприємцями на своїй сторінці в Facebook.

“Ми налаштовані у Львові відкривати ринки. Також опрацьовуємо пропозицію, щоб з 12 травня дозволити роботу літніх майданчиків. Будемо закликати уряд, щоб з 12 травня послабило умови для роботи різних закладів. Думаю, ресторанах було б логічно працювати на винос. Звичайно, не знімається питання безпеки. Як організувати роботу, щоб захистити співробітників. Люди будуть ходити туди, де буде безпечно”, — сказав Садовий.

Всі заклади мають працювати за окремими протоколами і забезпечити працівників масками, рукавичками і дезінфекторами.

“Температурний скринінг повинен бути обов’язковим як для працівників, так і для клієнтів. Відвідувачів з температурою приймати не можна. Їм потрібно радити пройти експрес-тестування в найближчій поліклініці. Це обов’язково буде прописано в нашому протоколі”, — запевнив мер Львова.

Окремо обговорили роздачу меню: є пропозиція відмовитися від стандартної подачі і зробити її безконтактної — онлайн, з наклейкою на столі.

Також під час розмови домовилися, що на літніх майданчиках треба розставляти столики так, щоб люди дотримувалися соціальної дистанції.

Варіанти роботи літніх майданчиків доручили розробити заступнику міського голови з питань розвитку Андрію Москаленко і головного архітектора Львова Антону Коломєйцев.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 42 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: