Home » Новини Львова » У Львові встановлять розумні світлофори

У Львові встановлять розумні світлофори

Усього впродовж року в області встановлять 20 нових світлофорних об’єктів.

Міністерство інфраструктури України планує закупити 20 «розумних» світлофорів для Львівщини. Після цього буде визначено підрядну організацію, яка встановить їх на автошляхах області впродовж цього року. Про це інформує сайт видання “Tвоє місто”.

У відповіді на інформаційний запит Tvoemisto.tv Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА надав перелік світлофорних об’єктів, які мають встановити на Львівщині.

Зокрема, п’ять світлофорів встановлять на автодорозі М-06 Київ-Чоп: по одному поблизу населених пунктів Ямпіль, Дроговиж, Бродки і два неподалік Розвадова.

Також три світлофори планують встановити на автодорозі М-09 Тернопіль-Львів-Рава Руська: поблизу сіл Куровичі, Грибовичі і Великий Дорошів.

Ще три об’єкти з’являться на автодорозі Н-17 Львів-Радехів-Луцьк: неподалік сіл Ременів, Жовтанці і Стоянів.

Два світлофори встановлять на автошляху М-10 Львів-Краковець: біля сіл Наконечне Перше і Наконечне Друге.

Біля Західного обходу міста Львів, неподалік сіл Рясне-Руська і Холодновідка встановлять по одному світлофорному об’єкту. Ще один встановлять на під’їзді до Львова, біля Дублян.

Також по одному «розумному» світлофору планують встановити на автошляхах М-11 Львів-Шегині, неподалік Мостиська, Н-10 Стрий-Ів.Франківськ-Чернівці-Мамалига, неподалік села Миртюки, Т-14-10 Броди-Червоноград, неподалік села Бендюга і на трасі Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі, неподалік села Малечковичі.

Фото ілюстративне.

У Львові встановлять розумні світлофори

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – https://t.me/lembergnews

Цей допис уже прочитано 393 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: