Home » Кримінал » У Львові вилучили партію контрабандного взуття вартістю понад 5 млн грн

У Львові вилучили партію контрабандного взуття вартістю понад 5 млн грн

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області ліквідували схему реалізації взуття європейських виробників, незаконно ввезеного в Україну та вилучили велику партію продукції.

Інформує ДФС у Львівській області

У рамках проведення операцій «Рубіж», «Мережа», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 Кримінального кодексу України було встановлено, що в одному із складських приміщень обласного центру здійснюється накопичення нового взуття європейських виробників (Іспанія, Італія, Португалія), яке ввозиться на територію України подрібненими партіями без сплати податків та митних платежів.

У Львові вилучили партію контрабандного взуття вартістю понад 5 млн грн

У подальшому вказаний товар реалізовували через Інтернет-магазини, приймаючи замовлення через відповідні сайти, та користуючись для їх відправлення кінцевим споживачам кур’єрськими послугами спеціалізованих компаній. При цьому розрахунок за реалізовану продукцію здійснювався готівкою та шляхом перерахунку коштів на банківські карти правопорушників. Вказані операції не обліковувалися.

У Львові вилучили партію контрабандного взуття вартістю понад 5 млн грн

За результатами санкціонованого обшуку, проведеного за місцем накопичення товару, з незаконного обігу вилучено взуття європейських виробників вартістю більше 5 млн. грн., ввезеного на територію України без сплати податків та митних платежів, майже 120 тис. євро та 30 тис. дол. необлікованої готівки та чорнову бухгалтерію.

Триває слідство.

У Львові вилучили партію контрабандного взуття вартістю понад 5 млн грн У Львові вилучили партію контрабандного взуття вартістю понад 5 млн грн

Цей допис уже прочитано 43 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: