Home » Новини Львова » У Львові відбудеться забіг з перешкодами

У Львові відбудеться забіг з перешкодами

Цієї суботи, 10 серпня, у Львові відбудеться справжня гонка з перешкодами Race Nation (Гонка Націй), на якій сотні учасників з різних міст України зможуть продемонструвати свої спортивні навички.

У Львові захід відбуватиметься вдруге. Його проведуть на території Високого Замку та !FestRepublic.

«Надзвичайно приємно, що вже вдруге у Львові будуть такі змагання, як Гонка Націй. Для нас важливо розвивати спортивний туризм. До нашого міста приїдуть багато атлетів. Кількість учасників, порівняно з торішніми змаганнями зросла, тому я впевнений, що цього року буде ще краще. На учасників чекає неповторна атмосфера спортивного дійства» – розповів начальник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін.

Маршрут забігу прокладено через парки «Знесіння» та «Високий Замок». Як зазначили організатори, Race Nation – це наймасштабніші в Україні забіги з перешкодами, які містять в собі унікальні траси різного рівня складності. На учасників забігу очікує чимало сюрпризів, які до останнього зберігають в таємниці.

«Наші учасники підніматимуться на гору Високого Замку, з якої потім спускатимуться. В цьому році ми зробили декілька нових перешкод, зокрема на нашому заході буде один з видів  п’ятиборства. До цього схожі перешкоди ще не робили. Детальніше ми не можемо поки розповісти. Приходьте і все побачите на власні очі» – організатор львівського забігу Race Nation Олександр Доманчук.

Серед учасників забігу є команди від міської ради та патрульної поліції Львова. Також до них приєднається команда з Білорусії. Будуть спортсмени з Польщі та Молдови.

Охочі зможуть випробувати власні сили як в індивідуальних, так і в командних змаганнях. Взяти участь в забігах з перешкодами зможуть лише повнолітні. Детальніше про забіг Race Nation за посиланням: https://www.racenation.ua/event/lviv-10-08-2019/

Організатори застерігають – захід є небезпечним для учасників без належної фізичної підготовки, тому аби вберегти себе від травмувань на заході чергуватиме швидка допомога.

У зв’язку з проведенням забігу, 10 серпня прохід на Високий Замок буде перекрито, а рух автотранспорту на маршруті бігової частини змагань( вул. Опришківська, вул. Кривоноса, вул. Кордуби, вул. Заклинських) – частково обмежено. Жителів та гостей міста просять вибачити за можливі незручності.

Ілона Орнат

Цей допис уже прочитано 67 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: