Home » Новини Львова » У Львові суспільству нагадали, за що загинула “Небесна сотня” і закликали відстоювати шлях в ЄС і НАТО

У Львові суспільству нагадали, за що загинула “Небесна сотня” і закликали відстоювати шлях в ЄС і НАТО

Під час урочистих заходів у Львові, які були приурочені до дворіччя безвізового режиму з Євросоюзом, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко заявила, що мета України – це шлях в ЄС і НАТО.

Про це повідомляє Голос України.

“Ключова заслуга в тому, що маємо безвізовий режим, Угоду про асоціацію, що рухаємося в ЄС і НАТО, належить Небесній сотні, нашій армії, воїнам, які щодня захищають територіальну цілісність і суверенітет України. Я пишаюся, що сьогодні мільйони українців мають біометричний паспорт і можуть вільно подорожувати. Але на тому наш шлях не закінчується, тепер мета – шлях в ЄС і НАТО”, – зазначила Ірина Геращенко, яка належала до політичної команди, яка працювала над безвізом, над рухом України в ЄС.

Крім того Ірина Геращенко подякувала українцям, які повертаються додому і не створюють міграційних ризиків для ЄС.

Крім того, присутній на урочистостях у Львові народний депутат Микола Княжицький нагадав, що безвіз – це лише перший крок, а тепер головне завдання українців відстояти свій шлях, тому що “в Україні вже піднімають голови противників європейського вибору”.

“Завдяки безвізу ми стали вільними, отримали можливість вибирати, куди нам рухатися. Небесна сотня загинула за те, щоб ми могли бути вільними. Молоді люди можуть вчитися в інших країнах, і отримані знання використовувати для розвитку України. Слава героям і всім, хто хоче європейські цінності вносити в наше життя”, – заявила на заході дружина Героя Небесної сотні Наталія Дігдаловіч.

Під час урочистостей молодь принесла прапори ЄС, а також український прапор і заспівала гімн Європейського Союзу. Всі ці події супроводжувалися насиченою концертною програмою і великим інтересом молоді.

последние новости в Украине останні новини в Україні

последние новости в Украине останні новини в Україні

Цей допис уже прочитано 120 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: