Home » Новини Львова » У Львові судитимуть чоловіка, який вкрав 20 велосипедів

У Львові судитимуть чоловіка, який вкрав 20 велосипедів

У Шевченківському районному суді Львова розглянуть обвинувальний акт стосовно підозрюваного у 20 крадіжках чужого майна.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили в понеділок, 10 червня:

«За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №2 до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 45-річного львів’янина – за фактом вчинення ним 20 епізодів таємних викрадень чужого майна (крадіжок), вчинених повторно (частина 2 статті 185 Кримінального кодексу України)».

«Досудовим розслідуванням з’ясовано, що стосовно 45-річного львів’янина на розгляді районного суду Львова перебувають обвинувальні акти за ознаками вчинення злочинів, передбачених частина 1 статті 185, частина 2 статті 185 Кримінального кодексу України.
Проте, чоловік на шлях виправлення не став та знову вчинив умисні корисливі злочини проти власності», – поінформували також в обласній прокуратурі.

«Зловмисник викрав з 29 червня 2018 року до 17 травня 2019 року велосипеди різних марок з під’їздів будинків, стоянок супермаркетів та сходових кліток у Шевченківському районі Львова, а цим майном розпоряджався на власний розсуд. Такими діями чоловік завдав потерпілим матеріальних збитків на загальну суму понад 106 тисяч гривень. Кримінальна справа вже перебуває на розгляді у Шевченківському районному суді Львова», – повідомили також в обласній прокуратурі.

Повідомляє DayliLviv.com

Цей допис уже прочитано 41 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: