Home » Новини Львова » У Львові суди відкладають розгляд справ на кінець квітня або на травень

У Львові суди відкладають розгляд справ на кінець квітня або на травень

В Єдиному державному реєстрі судових рішень на даний час міститься близько 180 ухвал львівських судів, пов’язаних із встановленням особливого режим роботи судової влади України в умовах карантину. Як правило, йдеться про рішення щодо відкладення розгляду справ у зв`язку із карантинними заходами. Пише galinfo.

 
Ілюстративне зображення.

Згідно інформації із реєстру, найбільше рішень про відкладення розгляду справ у зв`язку із карантинними заходами (зазвичай на кінець квітня або на травень) на даний час ухвалено Господарським судом Львівської області та Західним апеляційним господарським судом.

Мотивуються такі ухвали посиланням на лист Ради суддів України від 16.03.2020 № 9рс-186/20, яким було рекомендовано на період з 16 березня до 03 квітня 2020 року встановити особливий режим роботи судів України, зокрема: роз`яснити громадянам можливість відкладення розгляду справи у зв`язку із карантинними заходами; учасникам судових засідань подавати до суду заяви про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами; утриматися від відвідування приміщення суду, а всі необхідні документи надавати суду в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», факсом або дистанційними засобами зв`язку.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 44 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: