У Львові суд дозволив будівництво сміттєпереробного заводу

Учора, 22 квітня Львівський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу про закриття провадження щодо визнання протиправним рішення виконавчого комітету про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва сміттєпереробного комплексу у Львові. 

Про це повідомляє ЛКП «Зелене місто», яке є замовником будівництва. Передає Перець.

Разом із тим суд скасував заходи забезпечення позову, зокрема, призупинення вищезгаданого рішення виконавчого комітету. Тобто наразі немає підстав для обмеження дії містобудівних умов та обмежень.

Таке рішення обумовлене тим, що суд не встановив порушень прав позивача, необхідних для захисту в порядку адміністративного судочинства.

Нагадаємо, 29 січня Львівський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу щодо призупинення рішення виконавчого комітету про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва сміттєпереробного комплексу. 8 квітня апеляційний суд залишив її без змін. Тепер ця ухвала скасована. Підготовчі роботи, що передують будівництву сміттєпереробного комплексу, тривають.

Зазначимо, що у Львові на вул. Пластовій, 12 будують завод механіко-біологічної переробки сміття. На початку червня 2018 міський голова Львова Андрій Садовий підписав угоду з Європейським банком реконструкції і розвитку про надання кредиту на 35 млн євро для будівництва сміттєпереробного комплексу та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Будувати завод у Львові хочуть чотири іноземні компанії:

  • Компанія Eggersmann Anlagenbau GMBH (Німеччина);
  • Компанія Control Process S.A. з Польщі;
  • консорціум із двох фірм – WTT (Нідерланди) та Axis (Литва);
  • консорціум із двох фірм – MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина).

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 210 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: