Home » Новини Львова » У Львові створять парк на Замарстинівській та збережуть озеро Стосіка

У Львові створять парк на Замарстинівській та збережуть озеро Стосіка

5 березня сесія Львівської міськради підтримала електронну петицію щодо збереження рекреаційної зони на вулиці Замарстинівській, шляхом створення парку із включенням озера Стосіка та існуючої рекреації в зоні Р-3, яка була охоплена змінами ДПТ «Під Голоском».

Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, звернення львів’янина підтримала більшість – 50 депутатів. Раніше петиція назбирала 500 голосів мешканців міста. Тепер місто має розробити “дорожню карту” реалізації задуманого.

Озеро Стосіка у Львові, фото з мережі
Зазначимо, що наприкінці грудня минулого року у Львові відбулося громадське слухання, де визначали балансоутримувача озера Стосіка, розташованого між вул. Замарстинівською та провулком Заозерним. Водойма має свою історію: її назвали ставом Стосіка за прізвищем чоловіка, який раніше тут проживав, у озері є свою флора та водяться черепахи. Відтак, на вимогу львів’ян озеро передали на баланс міста Львова.

А вже в січні 2020 року львів’янин Михайло Лишак створив електронну петицію до міської влади з вимогою зберегти озеро шляхом облаштування рекреаційної зони. Таким чином намагають вберегти місцину від ймовірної забудови. З 2018 року громадянин Тарас Мороз розробив детальний план територій, згідно з яким неподалік мають намір звести три житлові будинки на 4 – 8 поверхів.

Цей допис уже прочитано 626 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: