Home » Культура » У Львові ShockolaD і Дана Винницька зберуться разом, щоб відсвяткувати 15-річний ювілей гурту

У Львові ShockolaD і Дана Винницька зберуться разом, щоб відсвяткувати 15-річний ювілей гурту

6 листопада у Львівській національній філармонії проект ShockolaD і Дана Винницька зберуться разом, щоб відсвяткувати 15-річний ювілей гурту. Початок концерту о 19 год.
 
ShockolaD – це відомі джазові музиканти в Україні та за кордоном Ігор Гнидин, Анастасія Літвінюк (основний склад) і яскравий бас-гітарист Андрій Кохан. 
Саме на цьому концерті музиканти заграють найкращі композиції з різних  альбомів з першою рідною вокалісткою, співзасновницею проекту, мегапопулярною в музичних творчих колах Польщі, Європи та світу –  Даною Винницькою. А супроводжувати їх буде струнний камерний оркестр.
 
Правдивий український етноджаз, ювелірні імпровізації від майстрів українського джазу – це все фірмовий стиль гурту Shockolad. 
 
“Співпраця з Shockolad викликає у мене теплі відчуття. Це щось схоже,як після довгих мандрів повертаєшся додому. З Shockolad-u розпочалася моя кар’єра як джазово-етнічної співачки. В якийсь момент наші дороги розійшлися, кожен активно творив інші музичні гурти і проекти. Але ми весь час підтримували звязок як друзі і як музиканти неодноразово зустрічалася на сцені на різних концертах. Та цей концерт є особливим, бо ми зіграємо музику з різних етапів життя гурту Shockolad. Це буде така собі ретроспектива творчості за 15 років. Так, цього року група Shockolad святкує своє 15-річчя. За цей час ми багато чого пережили, побували в різних закутках світу, пограли з різними музикантами і можемо по-новому подивитися на музику, яку творили весь цей час. Взагалі джаз – це музика свободи. У ній є все, щоб себе почувати щасливим – глибинне входження в таємниці музики, творення тут і зараз. Імпровізація робить кожного з виконавців композитора, драйв та енергія для віддзеркалення сучасного швидкого і складного світу, лірика і меланхолійність балад як смуток за втраченим”, – каже співачка Дана Винницька.
Напередодні концерту у Львові співачка зізналася, що львівська публіка є для неї особливою.
 
У Львові виступаю не дуже часто,  тому встигаю засумувати за львівською публікою і теж даю їй час відчути подібне. Виступи у Львові для мене є великим пережиттям, бо хочеться заграти найкраще як тільки можу, бо це для рідних людей.
 
Основні мотиви українського фольклору аранжовані Ігорем Гнидиним та Анастасією Літвінюк. Аранжування для оркестру написане Даною Винницькою і Михайлом Олійником. Це буде незабутній осінній джазовий вечір.
Подбайте про квитки завчасу у касі філармонії (235 89 46) та онлайн тут:
У Львові ShockolaD і Дана Винницька зберуться разом, щоб відсвяткувати 15-річний ювілей гурту

Цей допис уже прочитано 102 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: