Home » Новини Львова » У Львові СБУ блокувала розкрадання військового обладнання (ФОТО)

У Львові СБУ блокувала розкрадання військового обладнання (ФОТО)

Контррозвідники Служби безпеки України блокували механізм розкрадання товарів військового призначення з військових частин регіону та підприємств оборонно-промислового комплексу.

Оперативники спецслужби встановили, що до угруповання входили співробітники однієї з військових частин. Разом зі спільниками вони організували оборудку з викрадення запчастин та комплектуючих до бронетехніки. Потім зловмисники планували нелегально переправити їх через державний кордон України.

У Львові СБУ блокувала розкрадання військового обладнання (ФОТО)

Контррозвідники провели 11 обшуків у Львові та області за місцями проживання фігурантів кримінального провадження, а також зберігання товарів військового призначення.

Під час слідчих дій було виявлено та вилучено значну кількість військових приладів нічного бачення, радіостанції, трансмісії, балансири, катки, деталі гусеничних стрічок, електродвигуни допоміжних систем та інші деталі до бронетехніки. Встановлено, що серійні номери на частині виявлених деталей пошкоджені.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії

Операція проводилась управлінням СБУ України у Львівській області спільно зі слідчими Територіального управління ДБР у Львові під процесуальним керівництвом військової прокуратури. 

У Львові СБУ блокувала розкрадання військового обладнання (ФОТО)

Цей допис уже прочитано 171 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: