Home » Новини Львова » У Львові розшукують господарів собаки, у якої виявили сказ

У Львові розшукують господарів собаки, у якої виявили сказ

Щодо цього питання сьогодні, 14 травня, у мерії відбулось позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС щодо випадку виявлення захворювання на сказ безпритульної тварини, яка перебувала на перетримці в ЛКП «Лев».

Власників собаки, у якого виявили сказ, розшукують і просять усіх, кому відома будь-яка інформація — обов’язково повідомити, щоб уберегти цих людей від небезпеки можливого зараження.

Також усіх власників домашніх тварин закликають провакцинувати своїх улюбленців від сказу — державна міська лікарня ветеринарної медицини вакцинуватиме тварин за двома адресами, а також передбачать додаткові пункти вакцинації. В ЛКП «Лев» ця собака була ізольована від інших тварин, та не контактувала з людьми, тож імовірність зараження там неможлива. Виявивши сказ, собаку одразу ж евтаназували та передали на експертизу.

Нагадаємо, 21 квітня волонтери біля парку «Знесіння» побачили сумку, в якій сиділа налякана тварина. Відповідно, у Домівці врятованих тварин прийняли цю собаку. Тоді ще тварина не могла передавати вірус, який уже, напевно, в неї був, але ще не був активний і не міг заразити оточуючих.

Цей допис уже прочитано 122 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: