Home » Новини Львова » У Львові розширюють кільцеву дорогу

У Львові розширюють кільцеву дорогу

У Службі автомобільних доріг показали, як тривають роботи з влаштування додаткової смуги на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп (кільцева дорога міста Львова).

Дорожники вже влаштовують асфальтобетонне дорожнє покриття з попереднім посиленням основи. Попереду: влаштування шару щебенево-мастикового асфальтобетону.

Як відомо, кільцева дорога Львова – це одна з найбільш завантажених автомобільних доріг Львівщини. Крім цього, значну частину транспортного потоку складає вантажний транспорт, який суттєво впливає на швидкість руху. Відповідно, на зазначеній ділянці дороги затори є постійним явищем.

Нагадаємо, керівництво Служби автомобільних доріг у Львівські області прийняло рішення розпочати удосконалення дорожньої мережі області.  Влаштування додаткової смуги для руху автомобільного транспорту – це один із перших кроків для розвантаження дороги, підвищення безпеки та комфортності дорожнього руху.

Ремонтно-будівельні роботи виконуються під технічним наглядом Служби автомобільних доріг у Львівській області та ДП “Дорожній контроль якості”.

Цей допис уже прочитано 55 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: