Home » Новини Львова » У Львові розпочав роботу Центр підтримки підприємництва

У Львові розпочав роботу Центр підтримки підприємництва

Віднині в Ратуші запрацював Центр підтримки підприємництва, завдяки якому  започаткувати свою справу стане простіше.

Тепер підприємці, або ж ті, хто прагне розвинути власне ремесло, зможуть отримати всю необхідну інформацію та консультацію у професіоналів. Центр підтримки підприємництва покликаний стимулювати підприємницьку активність в місті та збільшити конкурентоспроможність малих і середніх підприємств Львова.

«Раніше у нас не було своєї локації і всі наші заходи відбувалися в різних місцях. Сьогодні в нас є власне приміщення у Ратуші. Тут можна буде пройти навчання, отримати консультацію, провести власні заходи. Основна мета центру – створити комфортні умови для бізнесу у Львові, розвинути підприємницьку культуру серед львів’ян» – розповідає радник міського голови Вікторія Довжик.

За словами пані Довжик, зараз існує чимало програм, які підтримуватимуть підприємництво. Наприклад, фінансовий механізм підтримки передбачає, що підприємці зможуть звертатися за відшкодуванням частини відсотків за кредити, залученими на оновлення матеріально-технічної бази, а також відшкодування частини коштів, які підприємець витрачає на участь у ярмарках, аби зробити промоцію власних торгових марок. Ці програми реалізуються управлінням економіки Львівської міської ради.

В центрі проводитимуться різні навчальні проекти, аби покращити компетентність львів’ян у підприємництві. Працівники центру надаватимуть безоплатні кваліфіковані юридичні, фінансові та організаційні консультації, щоб допомогти започаткувати та розвинути бізнес, налагодити ділові контакти. Для того, щоб вирішити проблемні питання підприємці зможуть скористатися послугою «Гарячий стіл».

Центр підтримки підприємництва створений Львівською міською радою за підтримки Polska Pomoc проекту « Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва.

Центр розташований в приміщенні міської Ратуші, кабінет 103. Працюватиме по буднях з 9:00 до 18:00

Підготувала Ілона Орнат

У Львові розпочав роботу Центр підтримки підприємництва

 

Цей допис уже прочитано 118 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: