Home » Новини України » У Львові проведуть екологічний фестиваль “Чисте місто”.

У Львові проведуть екологічний фестиваль “Чисте місто”.

Фестиваль організовує Екологічна ініціатива «ЧИСТЕ МІСТО (Львів)» за підтримки ЛКП «Зелене місто», Львівської міської ради, департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА.

Відвідувачі фестивалю зможуть дізнатися все про поводження із відходами, почути, що думають про охорону довкілля відомі люди, побачити спеціалізовану техніку, яка прибирає наше місто, скуштувати корисну екоїжу та ознайомитись із роботою підприємств, що роблять наше місто чистим, а спосіб життя здоровішим.

«Чисте місто» разом із екодрузями зберуть на одному майданчику знакові провідні екоініціативи та екопроекти, перевізників твердих побутових відходів, експертів, переробників вторинної сировини та виробників екологічної продукції.

На юних відвідувачів фестивалю чекають різноманітні екоігри, конкурси, еколотерея, майстер-класи та вистава «Знайдена лялька» Львівського обласного академічного театру ляльок.

Мета фестивалю – мобілізувати усіх львів‘ян, особливо молодь, навколо раціонального поводження з відходами та збереження довкілля. Інформує видання Гал-інфо

Фестиваль відбудеться 14 вересня у Львові – у ТРЦ Victoria Gardens!

У Львові проведуть екологічний фестиваль “Чисте місто”.

Цей допис уже прочитано 43 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: