У Львові прокуратура подала в суд через незаконне привласнення двох ринків

Прокурори подали у Господарський суд Львівської області два позови для повернення двох ринків у власність міста. Їх незаконно передали у приватну власність доньці депутата Григорія Козловського. Метою позовів є витребування майна, скасування незаконної реєстрації права приватної власності та визнання недійсними договорів іпотеки. Про це вранці 18 червня повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко. Пише zaxid.net

За її словами, без жодних правових підстав у приватну власність передали два ринки: «Винниківський» разом із 14 об’єктами та «Підзамче» (15 об’єктів).

Нежитлові приміщення на вул. Личаківській, 51, Солодовій, 1, 3, 4, Хмельницького, 120 та 163 підприємство передало в іпотеку іншим юридичним особам. Вартість нерухомості, за оцінками фахівців, становить понад 21 млн грн, а загальна площа – більше 2 тис м2. Ця нерухомість від липня 2018 року перебуває в оренді.

«З’ясували, що реєстрація на ці майнові комплекси була здійснена на підставі документів, які не є підставою для набуття права власності. Із власності Львівської міської ради вони вибули поза її волею, тобто у незаконний спосіб», — написала Ірина Діденко.

Відтак Господарський суд розгляне позови про повернення міського майна у власність міста.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 65 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: