Home » Новини Львова » У Львові працівниця “Укрпошти” відмовилась обслуговувати українською, бо вона – з “Навароссії”

У Львові працівниця “Укрпошти” відмовилась обслуговувати українською, бо вона – з “Навароссії”

У Львові, у відділенні “Укрпошти” №13, що на вул. Бандери,24, працівниця уже вдруге відмовилась обслуговувати клієнтку українською мовою.

Про це у коментарі “Вголосу” розповіла потерпіла місцева жителька Діана Іванків.

“Це вже переходить усі межі. Я прийшла на відділення “Укрпошти” отримувати пакунок. Мене вкотре обслуговували російською мовою. Тоді я попросила цю працівницю розмовляти зі мною державною мовою. На, що отримала відповідь, що “нікагда такова нє будєт”. Вона мене спрямувала до іншої працівниці, котра розмовляє українською мовою. Тоді я звернулась до керівництва цього відділення “Укрпошти”. Я запитала начальницю відділення, чому вона не проведе виховну бесіду із своєю підлеглою щодо того, яка у нас державна мова. Я нагадала працівникам “Укрпошти”, що у нас уже діє закон про мову, а тому у державній компанії зобов’язані обслуговувати клієнтів українською. На що ця поштарка мені заявила, “что поздно уже”. Працівники “Укрпошти” відверто знущаються з україномовних у Львові”, – зазначила Діана Іванків.

Діана Іванків розповідає, що у розмові з іншими співробітниками відділення, вона дізналась, що горе-поштарка полюбляє знущатись із своїх колег.

Потерпіла зазначає, що подібний інцидент трапляється уже не вперше, проте максимум, як карають українофобку – це позбавляють премій.

Раніше та ж працівниця “Укрпошти” заявляла, що вона ніколи не спілкуватиметься українською, бо приїхала з “Наваросії”.

Цей допис уже прочитано 666 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: