Home » Новини Львова » У Львові потребуючі отримали 60 пакетів з продуктами першої необхідності

У Львові потребуючі отримали 60 пакетів з продуктами першої необхідності

Станом на сьогодні волонтери з Молодіжного волонтерського центру розвезли близько 60 пакетів з продуктами першої необхідності одиноким потребуючим людям, які звернулись на «гарячу лінію» Центру соціальних служб 0−800−301−205.

У Львові потребуючі отримали 60 пакетів з продуктами першої необхідності

Про це повідомляє пресцентр Львівської мерії. Усі волонтери написали заяви про нерозголошення даних. Вони працюють в масках та рукавичках, залишають безконтактно пакет під дверима, попередньо погодивши з людиною час приходу. Ми рекомендуємо людям викидати пакет, в якому принесені продукти.

«Кількість дзвінків щодня збільшується, тому ми потребуємо допомоги у продуктах тривалого зберігання та елементарних засобах особистої гігієни», — інформують в Центрі соціальних служб.

Нагадаємо, з 20 березня Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відкрив «гарячу лінію» та пункт збору для допомоги одиноким людям під час карантину.

 Номер «гарячої лінії» 0−800−301−205 (щоденно, з 8.00 до 21.00 год.).

Пункт збору гуманітарної допомоги працює щоденно (пн-пт) з 10.00 до 18.00 год. за адресою: вул. Театральна, 10, 2-й поверх, приміщення Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Перш ніж принести допомогу, просять зателефонувати на номер «гарячої лінії» 0−800−301−205 Пише Дивись.info

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ) 

Цей допис уже прочитано 53 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: