Home » Новини Львова » У Львові поліцейські винесли 1883 постанови за куріння у не встановлених місцях

У Львові поліцейські винесли 1883 постанови за куріння у не встановлених місцях

Понад 2000 оштрафованих за куріння у невстановлених місцях у Львові за 9 місяців цього року. Таку статистику назвала прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

За 9 місяців 2019 року патрульні поліцейські винесли 1883 постанови за ч.1 ст.175-1 за куріння у не встановлених місцях і ще 155 постанов – за частиною другою цієї ж статті (за повторне порушення впродовж року). Загалом, інспектори винесли 2038 постанов на бажаючих випалити цигарку деінде. Пише STATUS QUO

Нагадуємо:

Згідно ст. 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідальної сільської, селищної, міської ради, — тягне за собою попередження або накладення штрафу від 51 грн до 170 грн. Перелік заборонених місць для куріння встановлює Закон України “Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення” та правила благоустрою окремого населеного пункту.

 

Цей допис уже прочитано 83 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: