Home » Культура » У Львові покажуть унікальні експонати мамонта

У Львові покажуть унікальні експонати мамонта

26 червня у Державному природничому музеї відбудеться офіційне відкриття виставки «Льодовикова епоха: Повернення мамута до Львова».

Відвідувачі зможуть подивитися на унікальні експонати мамутів та носорогів, які більше 20 років до цього були недоступними. Про це під час пресконференції розповів директор Державного природничого музею Тарас Яницький.

«Уперше експозицію відкрили ще 150 років тому. Протягом 25 останніх років вона була недоступною для відвідувачів і от зараз знову повертається до Львова», – каже він. 

За словами Тараса Яницького, музей переміг у 2012 році в конкурсі «Динамічний музей» фонду Ріната Ахметова. Саме у межах цього проекту провели реставрацію останків мамута та волохатого носорога. А зали музею відремонтували й обладнали сучасними мультимедійними технологіями.

«Ми доволі довго йшли до цього відкриття. Над виставкою працювали і комп’ютерники, і дизайнери, і загалом всі, хто дотичний до роботи в музеї. Тільки близько двох років пішло на те, аби відреставрувати унікальні експонати. Наразі у нас відкрито 5 кімнат з 23 запланованих», – розповідає Наталія Дзюбченко, завідувачка відділу прикладної музеології.

Повідомляє про це “Твоє місто”

Цей допис уже прочитано 100 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: