Home » Новини Львова » У Львові погрожували ЛОДА і 5 торгових центрів

У Львові погрожували ЛОДА і 5 торгових центрів

5 листопада близько 09:00 год. на електронну адресу ГУ НП у Львівській області надійшло анонімне повідомлення про замінування приміщень Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18) та ГУ СБУ у Львівській області (вул. Д.Вітовського, 55).  Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації. Вимог не висувалось.

На місцях ймовірного замінування працювали сили та засоби ЦЗ.

О 10:45 год. обстеження приміщень та території Львівської обласної державної адміністрації завершено. З приміщень виведено 150 осіб. Вибухового пристрою не виявлено.

О 10:35 год. обстеження приміщень та території СБУ у Львівській області завершено. Евакуація осіб не проводилась. Вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиві повідомлення.

– 5 листопада близько 17:00 на електронну пошту управління патрульної поліції м. Львова надійшло повідомлення про замінування об’єктів інфраструктури (ТЦ, заходи охорони здоров’я, …) та житлових будинків м. Львова. Проводився моніторинг ситуації та обстеження приміщень торгівельних центрів “Форум” (вул. Під дубом), “Кінг Крос” (вул. Стрийська), “Спартак” (вул. Мазепи), “ВАМ” (вул. Виговського), “Сільпо” (вул.. Шевченко). О 01:40 год. 6 листопада обстеження приміщень та прилеглої території завершено – вибухових пристроїв не виявлено.

Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиві повідомлення.

Цей допис уже прочитано 107 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: