Home » Новини Львова » У Львові побили адвоката

У Львові побили адвоката

До Комітету захисту прав та гарантій адвокатської діяльності звернувся адвокат Андрій Стегніцький із заявою про те, що 8 липня 2019 року у місті Львові йому було завдано тілесні ушкодження.

Про це йдеться на сайті НААУ.

Адвокат повідомив, що він приблизно два роки як адвокат надавав правову допомогу підприємству об’єднання громадян “Львівське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих” (ПОГ “Львівське  УВП УТОС”) код ЄДРПОУ 0396783.

«Вранці 08.07.2019 р. Стегніцький  А.М. прийшов на підприємство за адресою: м. Львів, вул. Торф’яна, №4, де на нього відбувся напад працівників охорони. Охоронці застосували щодо нього фізичне насильство, в результаті чого він отримав тілесні ушкодження: садни, синці, травматичний кон’юнктивіт правого ока (удар в праве око) тощо. Під час вказаних порушень, були присутні інші люди, які фактично були свідками цих подій. На місце були викликані наряд поліції та карета швидкої допомоги. Медики виявили вказані вище тілесні ушкодження», – йдеться у повідомленні.

Також варто зазначити, що адвокат Стегніцький має вади зору. З огляду на це, умисне нанесення йому травми ока для нього має особливо тяжкі наслідки.

Після детального вивчення звернення, Комітет звернувся до правоохоронних органів Львівщини з вимогою до керівництва області взяти дану ситуацію під особистий контроль.

Комітет вважає недопустимим заподіяння фізичного насильства щодо адвоката, а тому, буде у подальшому вживати усіх законних заходів для притягнення до кримінальної відповідальності винних.

Цей допис уже прочитано 151 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: