Home » Кримінал » У Львові патрульні виявили у двох осіб наркотичні речовини

У Львові патрульні виявили у двох осіб наркотичні речовини

Напередодні патрульні побачили, як двоє чоловіків і жінка на візку для людей з особливими потребами, пересувалися проїжджою частиною на вулиці Мечникова, попри добрий стан тротуарів.

Поліцейські підійшовши до згаданих осіб, прийняли рішення провести поверхневу перевірку, повідомляє патрульна поліція Львівської області.

У раніше судимого за вбивство 41-річного львів’янина виявили пластиковий стакан в якому була біла порошкоподібна речовина невідомого походження, а в 30-річної, раніше судимої за наркотики, мешканки Львівської області виявили 30 ампул лікарського препарату, 8 таблеток синтетичного наркотичного засобу, а також поліетиленовий пакетик з порошкоподібною речовиною білого кольору.

Жінка запевняла, що це препарати для лікування від наркотичної залежності, але посвідки, яка б засвідчила про це, вона не виготовила (це обов’язкова вимога).

У третього чоловіка була згадана посвідка, але жодних речовин він при собі не мав. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

У Львові патрульні виявили у двох осіб наркотичні речовини (фото)

У Львові патрульні виявили у двох осіб наркотичні речовини (фото)

У Львові патрульні виявили у двох осіб наркотичні речовини (фото)У Львові патрульні виявили у двох осіб наркотичні речовини

Цей допис уже прочитано 35 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: