Home » Новини Львова » У Львові патрульні виявили чотири “закладки” наркотиків

У Львові патрульні виявили чотири “закладки” наркотиків

За ніч патрульні виявили чотири “закладки” наркотиків поблизу Високого Замку, в двох випадках допомогли журналісти.

Про це повідомила Патрульна поліція Львівської області.

Сьогодні вночі інспектори роти тактико-оперативного реагування прибули на вулицю Тернопільську, щоб перевірити паркову зону, адже досить часто до них звертаються громадяни та повідомляють про підозрілих осіб.

Під час патрулювання офіцер поліції побачив підозрілого чоловіка, який різко змінив напрямок руху, як тільки побачив патрульних. Його наздогнали та зупинили. Під час поверхневої перевірки в 38-річного мешканця Львова виявили згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору. Чоловік розповів, що це так звана “закладка”, яку він купив. На місце події викликали слідчих.

Згодом на цій самій вулиці патрульні помітили чоловіка, який викинув щось у кущі і почав йти геть. Інспектори сказали йому зупинитися та разом з ним підійшли до пакетика, який той викинув. В поліетиленовому пакеті була речовина білого кольору. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Через деякий час, на лінію 102 надійшов виклик від журналістів, які проводили експеремент по купівлі наркотичних речовин. Патрульні роти тактико-оперативного реагування попрямували на вулицю Замкову. Там вони зустрілися з журналістами. Ті розповіли, що провели експеримент по купівлі наркотичних речовин, та показали місце, де дійсно лежала “закладка”. На місце викликали експертів, які вилучили речовину.

Згодом патрульні отримали від журналістів ще один виклик. Під час експерименту вони виявили двох підозрілих осіб, які ймовірно забирали “закладку”. Даних чоловіків затримав інспектор патрульної поліції, який перебував у вільний від служби час. Екіпаж прибув на місце, встановив чоловіків та виявив пакет з кристалічною речовиною, який, зі слів очевидців, вони викинули в траву. На місці працювали слідчі.

62123ad91b5176b57e728ca536e1dd97.md.jpg a52b7eb09129f585019d2a84c2dd40e6.md.jpg

Цей допис уже прочитано 65 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: