Home » Новини Львова » У Львові оновили зовнішнє освітлення

У Львові оновили зовнішнє освітлення

«Львівсвітло» повністю замінило всі мережі на в’їздах до Львова (на п’ятьох вулицях – Стрийській, Кульпарківській, Городоцькій, Шевченка та Личаківській) і встановило там нові «LED»-світильники зі системою діміювання.

Про це повідомили у вівторок, 30 липня, в прес-службі Львівської міськради.

Відтепер «Львівсвітло» може відстежувати споживання електроенергії кожного світильника та регулювати його яскравість».

«Вулицю Стрийську освітлюють 175 ліхтарів «розумного» освітлення «Smart Light», вулицю Кульпарківська – 32 ліхтарі, вулицю Шевченка – 123 ліхтарі, вулицю Городоцьку – 134 ліхтарі, вулицю Личаківську – 44 сучасних ліхтарі», – поінформували також у міськраді.

Михайло Трач  розповів: «Заміна одного світильника з опорою та мережами коштувала близько 70 тисяч гривень. Відтак, на вулиці Стрийській ми витратили вісім мільйонів 100 тисяч гривень, на вулиці Кульпарківській – близько двох мільйони 900 гривень, на вулиці Городоцькій – близько восьми мільйонів 200 тисяч гривень, на вулиці Шевченка – вісім 100 гривень. на вулиці Личаківській – три мільйони 500 тисяч гривень».

«Важливим компонентом системи «Розумного» вуличного освітлення складають сучасні енергозберігаючі світильники на базі LED-технологій, які відмінно підходять для керування інтенсивністю світлового потоку. Вони складаються з окремих секцій та ламп з індивідуальним управлінням, що означає можливість зміни потужності кожної окремої одиниці», – повідомили також у міськраді.

 

Цей допис уже прочитано 51 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: