Home » Кримінал » У Львові обікрали приміщення колишнього кінотеатру «Арлекіно»

У Львові обікрали приміщення колишнього кінотеатру «Арлекіно»

25 липня, на вулиці Городоцькій обікрали приміщення колишнього кінотеатру «Арлекіно», в якому зараз проводяться ремонті роботи по створенню інноваційної бібліотеки.

Про це повідомили в ЛМР.

“Сьогодні вночі в приміщення майбутньої «Іннотеки» проникли зловмисники, які поцупили значну кількість електродроту, інші речі. Ми зв’язались з підрядником, який проводив роботи із збільшення потужностей електромережі, щоб він зробив оцінку втрат. Попередньо виглядає так, ніби проникнення було здійснене через вікно, а речі були винесені через вибитий запасний вихід. З цього приводу ми звернемося до поліції”, — розповіла заступниця директора Центральної бібліотечної системи для дорослих міста Львова Білута Наталія.

Нагадаємо, на вулиці Городоцькій, 285 на базі філії № 17 та колишнього кінотеатру «Арлекіно» місто облаштовує «Іннотеку», яка має стати вузловим культурним осередком та точкою тяжіння цілого мікрорайону, відповідаючи на культурні запити мешканців та громад. Двоповерхова будівля буде містити читальні зали, місце для коворкінгу, залу для великих подій лекційного або динамічного типу, зони для воркшопів та майстерок. За всі роки було профінансовано 1 млн 283 тис. грн., на початку цього року виділено ще 100 тис. грн.

Цей допис уже прочитано 51 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: