Home » Новини Львова » У Львові намет протестувальників під мерією виставили на Airbnb

У Львові намет протестувальників під мерією виставили на Airbnb

Місце для ночівлі в наметі під відкритим небом в самому центрі Львова виставили для оренди на популярному сервісі з пошуку житла серед мандрівників Airbnb.

Оголошення з’явилось на сервісі у суботу, 22 червня, проте вже через кілька годин після публікації його видалили, інформує Zaxid.net.

В описі було зазначено, що йдеться саме про місце в наметі мітингувальників навпроти міської ради в центрі Львова з можливістю забронювати його на кілька днів та за потреби уточнити деталі в автора.

За ніч оренди такого “житла” просили 24 долари (приблизно 625 гривень). Серед переваг були зазначені цілодобовий інтернет, окремий вхід та цілодобове паркування.

“Ви можете провести ніч в унікальному місці в історичній частині Львова. Спершу ми облаштували це місце як табір протестувальників, але згодом це стало нашим способом життя і основним заробітком. Зупинившись у нашому концептуальному готелі, ви отримаєте незабутні враження та матимете, що розповісти після повернення додому” – йшлось у оголошенні

 

Про автора оголошення наразі відомо лише те, що його звуть Остап і це його перше оголошення на Airbnb (акаунт зареєстровано лише в червні 2019 року).

 

Цей допис уже прочитано 79 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: