Home » Новини Львова » У Львові нагадають про важливість дистанції в супермаркетах

У Львові нагадають про важливість дистанції в супермаркетах

Очільниця міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові, директорка департаменту гуманітарної політики Галина Слічна наголосила на необхідності дотримання супермаркетами всіх правил роботи в умовах карантину.

Про це повідомили в понеділок, 23 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Зокрема, посадовиця закликала дотримуватись безпечної кількості клієнтів та працівників у супермаркетах, зважаючи на площу приміщень».

Галина Слічна зазначила: «Ми чітко дали розуміння того, яких правил потрібно дотримуватись, і скерували роз’яснення керівникам продуктових магазинів, щодо того, яка кількість працівників може перебувати на територіях магазинів того чи іншого супермаркету. Не можна говорити, що лише 10 осіб можуть бути у тому самому «Епіцентрі». Така кількість має вираховуватись лише через площу».

Очільниця міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові наголосила: «Чому ми закрили всі невеличкі будівельні магазини? Тому що вони мають занадто малу площу для перебування значної кількості людей. Натомість великі торгові центри, як «Епіцентр», мають величезну площу, просторі ангари, у яких водночас може перебувати більше людей».

Як інформував «ЩЛ», міський голова Львова повідомив, що, станом на ранок 23 березня, за результатами тестів, у двох пацієнтів обласної інфекційної клінічної лікарні підтвердили діагноз «коронавірус».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 68 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: