У Львові на вул. Липинського буде відновлено смугу громадського транспорту

Смугу громадського транспорту на вул Липинського буде відновлено після завершення ремонтних робіт на вул Б. Хмельницького. Таке рішення міський голова Львова вважає правильним, адже щоб перевезти таку ж кількість осіб, як одним автобусом, потрібно 80 машин.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Ми смугу на вул Липинського відновимо, коли закінчимо ремонт вул Б. Хмельницького і зменшимо навантаження на місто. Це правильно, бо один автобус у нормальному режимі може перевозити 100 людей, а для того, щоб 100 людей перевезти машинами, треба 80 машин. Який має бути вибір? Зрозуміло, що у бік громадського транспорту. До речі, ми на вул. Хуторівка будуємо окрему смугу для громадського транспорту, там також будуть велосмуги», — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова, під час прямого ефіру програми «Чорне і біле» на ZAXID.NET TV та «24 каналі».

Сьогодні громадський транспорт є основним видом пересування у Львові. Щодня ним користується понад 52% мешканців. Як показують проведені дослідження, ідеальні умови для пасажирів громадського транспорту — це якісний технічний стан рухомого складу, чистий та охайний вигляд, швидкий рух без зайвих простоїв, прогнозованість прибуття, чіткий графік руху та ін. Саме облаштовані смуги для громадського транспорту дають можливість забезпечити швидкість і графічність роботи транспорту. Так, у Львові вже облаштовано приблизно 15−20 км смуг для проїзду транспорту. На час карантину певні відрізки призупинили функціонування, проте такі смуги є необхідними, і вони будуть облаштовуватися в майбутньому при ремонтах доріг.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 387 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: