У Львові на коронавірус протестували 8 000 осіб

У Львові першочергово експрес-тестами перевіряють людей, які забезпечують життєдіяльність міста та контактують з великою кількістю осіб. Станом на зараз такі тести зробили близько 8 000 осіб.

З них зокрема: 2963 — медичні працівники, 306 — хворі на пневмонію, 326 — вагітні жінки та понад 4000 — працівники різних підприємств (водії, соціальні працівники, працівники ринків та супермаркетів, громадських організацій, журналісти та ін.).

Зауважимо, експрес-тести дають лише підозру на захворювання. Тож в разі позитивного результату, біоматеріал скеровують у лабораторію для ПЛР-діагностики.

«Загалом ми провели близько 9 тисяч тестувань різних категорій осіб, які вимушено контактують з великою кількістю людей, а також це вагітні жінки, хворі на пневмонією. Не так багато було позитивних експрес-тестів. Але ми розуміємо, що експрес-тести не дають достовірної інформації, тому обов’язково відбираємо матеріал на ПЛР-діагностику, яка дає кінцевий результат», — зауважила Галина Слічна, заступниця міського голови з гуманітарних питань, очільниця міського штабу з протидії COVID-2019.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 179 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: