Home » Новини Львова » У Львові готель безплатно надав житло медикам

У Львові готель безплатно надав житло медикам

У Львівській області з підозрою на коронавірус перебуває 94 особи, з них 62 – в інфекційній лікарні, 32 – на самоізоляції, і виписано – 11 пацієнтів. Всього з підозрою на COVID-19 звернулися 104 людини. Стан усіх хворих середньої важкості або близький до задовільного. Одна жінка знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Для безперебійної роботи лікарень львівський готель “СВ” надав безплатне комфортне житло медикам лікарні швидкої допомоги, які доїжджають на роботу з навколишніх районів.

Міський голова Андрій Садовий домовився з Uklon та Bolt, що таксисти безплатно довозитимуть медиків до лікарень. Водночас у Львові скасовано безплатний проїзд для всіх категорій пільговиків – це обмеження діятиме на весь час карантину.

Міський транспорт поки що курсує у звичному режимі. Щоправда, на маршрути виїхало понад 60% комунального транспорту і лише 6% приватників. У аптеках практично неможливо купити антисептики, маски та рукавички. А в області, тим часом, простоюють шість заводів з виробництва спирту.

“Ефективна стратегія у боротьбі з COVID-19 – це збільшення кількості тестування. Львів закупив 20 наборів реагентів для проведення ПЛР-тестування, що вистачить на 2 тис. осіб”, – повідомив міський голова Андрій Садовий.

Поки що таке тестування роблять тільки у Києві, на результати доводиться очікувати 5-7 днів. Він попросив медиків, фармацевтів, власників медлабораторій, керівників науково-дослідних установ допомогти Львову з якісними імпортними реагентами.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 96 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: