У Львові для підприємців ЛОДА даватиме фінансову допомогу до 100 тис. грн

Департамент економічної політики ЛОДА вдруге оголосив конкурс для малого бізнесу на надання безповоротної фінансової допомоги. Переможцям за умови виконання певних вимог надаватимуть сертифікати на суму до 50-ти або до 100 тис. грн на покращення власної справи. Як повідомила прес-служба ЛОДА, конкурс оголошений в межах регіональної програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Згідно з умовами, малий підприємець, який хоче отримати допомогу, має до 17 липня подати документи в ЛОДА для участі в конкурсі. Це може бути як ФОП, так і юридична особа, які прагнуть покращити власний бізнес.

У разі схвалення проекту експертною комісією, підприємець отримуватиме так званий маркетинговий ваучер на суму до 50-ти або до 100 тис. грн, залежно від того, яке покращення йому потрібне. Зокрема, він може отримати патент, ліцензію, зареєструвати авторське право, або ж витратити гроші на розробку нових видів продукції, її промоцію, підготовку бізнес-плану, експортної стратегії та інше.

Проект з покращення власного бізнесу реалізовуватиме підрядна сервісна компанія. Перелік таких львівських фірм затверджений обласною адміністрацію, загалом їх є 17-ть. Це, наприклад, «Ейч. Бі. Пі. Ай. компані», «Ватага Едженсі», «ВебКузня», «Нексія ДК Аудит», «Едвайс Груп», «Фрешпіар консалтинг» та інші. Підприємець спочатку буде зобов’язаний сплати повну суму проекту з власної кишені, а вже потім йому відшкодують вкладені гроші.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 133 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: