Home » Новини Львова » У Львові біля главку поліції провели акцію протест

У Львові біля главку поліції провели акцію протест

Протестні акції проти свавілля поліцейських заплановані майже в усіх обласних центрах

Майже в усіх обласних центрах України сьогодні заплановані акції протесту проти свавілля правоохоронців. Біля відділків поліції люди вимагатимуть реального покарання для поліцейських, які поцілили в 5-річного Кирила Тлявова.

Таку акцію вже провели біля Головного управління Львівської обласної поліції. Громадські активісти вимагали від генерала-майора поліції Валерія Середи, щоб він публічно засудив двох працівників поліції, які здійснили ганебний, жахливий, і не чоловічий вчинок, вони вимагають покарання для тих двох “ментів мусорів”.
На, що Середа звернувся до них:

В першу чергу суд буде визначати міру покарання. Моє ставлення, якщо їхня винна буде доведена, однозначно, я засуджую, як і будь-який злочин, а цей злочин то взагалі. Однозначно, я засуджую, в мене так само є дитина.

Активісти принесли світлину загиблого хлопчика, поставили її під входом в управління, а біля неї запалили лампадки. Саме так учасники протесту висловили обурення вчинком правоохоронців.

“Це величезний прецедент і величезна біль. І я ще раз наголошую – дай Боже батькам якось це пережити, бо це непоправна витрата. Якщо це роблять правоохоронці, то виправдань жодних нема. Тому це найбільше обурює. Керівництво поліції мало би йти у відставку, це логічно. У будь якій країні Європи це так би було”, – зазначив учасник акції Михайло Яворський.

У Львові біля главку поліції провели акцію протест У Львові біля главку поліції провели акцію протест У Львові біля главку поліції провели акцію протест У Львові біля главку поліції провели акцію протест

У Львові біля главку поліції провели акцію протест

 

Цей допис уже прочитано 125 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: