Home » Новини Львова » У Львові активісти провели акцію біля консульства Росії на підтримку українських моряків та військовополонених

У Львові активісти провели акцію біля консульства Росії на підтримку українських моряків та військовополонених

Сьогодні, 22 січня, у Львові Всесвітній рух патріотів України та “Об’єднання добровольців” провели акцію біля консульства Росії на підтримку українських моряків та військовополонених, які з 2014 року незаконно утримуються в тюрмах Російської Федерації.

У ході акції активісти не лише принесли зі собою красномовні плакати “Путін, геть руки”, а й розклали під стінами консульства жовті та сині паперові кораблики . Про це інформує “Четверта студія”. 

Схожі флешмоби вже пройшли в Англії, Німеччині, Греції, Литві, Латвії та Швейцарії.

“Наш флешмоб підтримав увесь світ, тому заключним етапом буде пікет дипломатичних представництв Росії. Тож закликаємо, щоб усі небайдужі українці цього дня прийшли до консульств загарбника з синьо-жовтими корабликами і показали кремлівським наймитам, що ми пам’ятаємо про своїх побратимів”, – розповіла керівник Всесвітнього руху патріотів України Ірена Фон Бург.

Фото: 4studio.com.ua

У Львові активісти провели акцію біля консульства Росії на підтримку українських моряків та військовополонених У Львові активісти провели акцію біля консульства Росії на підтримку українських моряків та військовополонених

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

У Львові активісти провели акцію біля консульства Росії на підтримку українських моряків та військовополонених

Цей допис уже прочитано 49 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: